ייעוץ ובניית תוכניות צבע


לצבעים יש השפעה אנרגטית עלינו. צבע הוא תדר (כמו צליל) שמשפיע על מצב הרוח, התפקודים הנפשיים, רוחניים ומנטאליים ויכול להוות מקור אנרגיה עבורנו.
בפילוסופיה, ב"קבלה", במדע, בתורות רוחניות, אמנות ואפילו בשיווק וצרכנות נותנים משמעות רבה לתפקידי הצבעים והשפעתם ואף משתמשים בהם כדי לרפא, לאזן, להשפיע ועוד.

הרבה פעמים, דווקא במרחב הכי משמעותי בחיינו, בו אנו נמצאים הכי הרבה והוא זה האמור לתת לנו את התחושה הטובה ביותר, האיזון והאווירה, דווקא שם איננו לוקחים בחשבון את משמעות הצבעים (הם ה"תדרים" כלומר ה"מוסיקה") המקיפים אותנו ומשפיעים עלינו.
בייעוץ הצבע אנחנו מאפיינים את הבית (או העסק), את דרי הבית, צרכים שונים, העדפות אסטטיות, מי מבקר בו, תקציב ועוד. ומנסחים שפת צבעים וגוונים המשדרגים את נראות הבית אך יותר מכך את החיים, האווירה, האנרגיה והפרקטיקה של מי שחי בבית ומי שמבקר בבית.
מצע נכון של גוונים מכילים, מרככים, מבליטים, מדגישים, יכול לייצר איזון וחיבור למקורות אנרגיה חדשים וזמינים. להשפיע על מצב רוחך, שגרת יומך ומערכות היחסים שלך במקום הכי פרטי וחשוב עבורך.
בתכנון הצבע אנחנו מדגישים ומעצימים את היופי שבשטיח, בתמונה, ברהיט, האהובים שלך שלעיתים נעלמים בתוך המכלול.
פרטים שפחות נעימים לך וצורמים לתחושתך ולתחושת הנכנסים לחלל אנחנו מתקנים ומושכים את תשומת הלב מהם הלאה בעזרת תכנון צבע נכון ומדויק.

שינוי וכיוון תדרים צבעוניים בחלל הוא בניית הרמוניה בהתאמה אישית כמו להלך במרחב בו מושמעת סוג המוסיקה האהובה עליך, המאזנת אותך ואת קרובייך, מייצרת אווירה טובה ותחושות חיוביות. 

הגר יואלי - 0544420660 לבלוג שלי בסלונה