סטיילינג בצבע

סטיילינג בצבע זהו "מייקאובר" (makeover) בו אני מגיעה למקום או חדר קיים ויחד איתך מייצרת בו מהפך אנרגטי, עיצובי, אקולוגי וחסכוני בעזרת צבע, הלבשה, תאורה ועוד.
מבלי להצטרך לשבור קירות או לעקור רצפות ואפילו לזרוק רהיטים. זהו בעצם ייעוץ צבע (ראו: יעוץ צבע) מורחב לתכנון כולל של מיקומי ריהוט ואביזרים, טקסטיל, תאורה ועוד.
בפגישת הייעוץ אנו מאפיינים את המקום ואת דריו וביחד בונים את מצע הגוונים לחלל הרצוי.
נתחיל בצבעוניות הבסיס וממנה נרד לרמות דיוק פרטניות לכל חלק במרחב.
נבנה תכנית קונספט צבעונית ליצירת הרמוניה, אוירה, ניתן פתרונות ללקויות בחלל, הדגשת וביטוי של אלמנטים קיימים (פסלים,תמונות, רהיטים, שטיחים ועוד) ויצירת תכנית אחידה ומובנית בהתאמת צבעים נכונה.
סטיילינג בצבע נבנה בהתאם לצורך ומתחיל מתכנית לצביעת קירות ורהיטים, המלצות לטיפול בתאורה, מיקומים, הלבשת הבית ואביזרים.
בתכנית זו אני מייעצת גם איך לצבוע את הרהיטים/המטבח/הדלתות בהתאם לצורך ולתכנית כך שתוכל/י לייצר את המהפך בעצמך או עם כל בעל מקצוע.
במידה והינך מעוניינ/ת ברכישות חדשות של גופי תאורה, ריהוט, וילונות, אביזרים ועוד, נפגש מספר פגישות נוספות ובהתאם לתכנית הראשונית, אלווה אותך אייעץ ואתמוך בתהליך בחירת ורכישת האלמנטים.

צפו בדוגמאות לפרוייקטים שעברו ייעוץ צבע (בנוסף ראו קטגורייה - סטיילינג בצבע):

פרוייקט יעוץ צבע לחלל סלון ומטבח בבית פרטי- מדירה מלאה בפירטי ריהוט ומטבח מחומרים וסוגים שונים וקירות הצבועים בלבן סטנדרטי, נוצר בעזרת תוכנית צבע מדוייקת, מראה הרמוני, רך, מזמין עם קריצת הומור. לקירות הסלון והמטבח נבחרו גוונים בהתאמה לגוונים בהם נצבעו פירטי הריהוט וארונות המטבח. בסה"כ השתמשתי ב-3 גוונים מרכזיים וקיר קטן ומרכזי נצבע בכתום עז ומשמח שהיתווה אווירה קלה יותר ומשמחת עבור בני הבית.

פרוייקט ייעוץ צבע לבית פרטי - זהו בית שיצאה ממנו משפחה ונכנסה אליו חדשה. כל פירטי הריהוט הישנים - הדלת, המטבח, ארונות האמבטיות, המראות, ארונות חדרי השינה (ועוד ) עשויים עץ בגוון די זהה. המשימה היתה לדלל את כמויות העץ לטובת מראה עדכני ומרענן. לכל הבית נבחר גוון אחיד מלבד חדרי האמבטיות והילדים. לפרטי הריהוט נבחרו גוונים בהתאמה לקירות (ולהפך)לדלת הכניסה נבחר איפיון ייחודי ואומנותי לבקשת באי הבית.

פרוייקט יעוץ צבע לדירה מסוגננת בת"א -  לדירה עם ריהוט עשיר מאוד ודקורציה צבעונית ואוריינטלית, נתבקשתי להתאים את גווני הקירות ומספר פירטי ריהוט. לארון חדר השינה נבחרו גווני ירוק וורוד בטכניקה כפרית בעבודת יד, כך הפך הארון ליצירת אומנות מרשימה ומשמחת ויחד עם זאת מעצימה את שסובב אותה. הקירות נצבעו בירוקים בהירים להבלטת פרטי העץ הכבדים הפזורים ברחבי הבית. קיר מרכזי נבחר בגוון חרדל עמוק להשלמת המראה האוריינטלי. קירות השירותים נבחרו להצבע בברונזה ולאפשר חוויה אחרת ובמה לחפצים בסגנון האנגלי המעטרים את החדר הנ"ל.

פרוייקט יעוץ צבע למשרדי חברת "2brand" - נתבקשתי להתאים גוונים וטקסטורות לעיצוב המיוחד מאוד של משרד חברת מיתוג ופירסום. נבחרו מספר גוונים וטקסטורות לקירות המשרדים. כמו כן צבעו מספר שידות ואלמנטים בגוונים עזים ודרמטיים כחלק מהעיצוב הכולל.

 

הגר יואלי - 0544420660 לבלוג שלי בסלונה